Projektant instalacji elektrycznych (instalacje fotowoltaiczne)

PCWO Energy
  • Dodano: 03 lipca 2018
  • Ważna do: 20 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

Opis oferty pracy: Jesteśmy firmą działającą w sektorze odnawialnych źródeł energii. Specjalizujemy się w realizacji dużych projektów z zakresy instalacji fotowoltaicznych. W związku prężnym rozwojem naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko: Projektant instalacji elektrycznych (instalacje fotowoltaiczne) Opis stanowiska: ? wykonywanie projektów budowlanych z zakresu instalacji fotowoltaicznych, ? tworzenie dokumentacji technicznej oraz uzgodnień niezbędnych do realizacji projektów ? współpraca z zespołem projektowym

Wymagania

Wymagania: ? umiejętność projektowania instalacji elektrycznych ? mile widziane uprawnienia z zakresu branży instalacji elektrycznych ? mile widziane doświadczenie z zakresu sporządzania projektów budowlanych (w tym stosownych uzgodnień i pozwoleń: warunków zabudowy, warunków przyłączeniowych itp.) wiedza techniczna z obszaru instalacji elektrycznych ? znajomość prawa budowlanego oraz wymaganych norm ? mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Oferujemy: ? atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia, ? możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, ? dużą swobodę działania, ? miłą atmosferę pracy w dynamicznej rozwijającej się firmie ? dla osób spoza Kielc - możliwość zakwaterowania Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem ewentualnie list motywacyjny) w tytule proszę wpisać "Projektant OZE" Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu oraz załączonych plikach (CV lub list motywacyjny), a także we wszystkich zgromadzonych materiałach pozyskanych w toku rekrutacji, dla potrzeb obecnych i kolejnych procesów rekrutacyjnych."