projektpraca.eu

Projektant - branża hydrotechniczna

Instytut OZE Sp. z o.o. (biuro projektowe)
  • Dodano: 03 sierpnia 2020
  • Ważna do: 03 września 2020

Opis stanowiska pracy

  • Opracowanie dokumentacji projektowej w branży hydrotechnicznej;
  • Przygotowywanie operatów, projektów budowlanych, wykonawczych;
  • Sporządzanie przekrojów i profili cieków;
  • Opracowywanie rysunków rzutów, widoków i przekrojów konstrukcji na podstawie przykładowych rysunków w konsultacji w projektantem;
  • Prowadzenie uzgodnień z zamawiającymi i wykonawcami;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne: budownictwo wodne lub pokrewne;
  • Min. 3 lata doświadczenia jako Projektant/ Asystent projektanta w branży hydrotechnicznej;
  • Uprawnienia budowlane do projektowania w branży hydrotechnicznej - mile widziane;
  • Dobra znajomość oprogramowania Autocad lub pokrewnego (intellicad);
  • Dobra znajomość rysunku technicznego i umiejętność składania dokumentacji;
  • Wiedza z zakresu Prawa budowlanego i Prawa wodnego;
  • Otwartość na nowe wyzwania, chęć rozwoju i zgłębiania wiedzy.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia ? umowa o pracę;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Pakiet świadczeń dodatkowych: dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, dodatek do prywatnego żłobka i przedszkola, zaplecze socjalne, dodatek za przyjazd do pracy rowerem i inne;
  • Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach;
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach;
  • Możliwość awansu;
  • Dużą samodzielność w działaniu;
  • Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną;
  • Zespół przyjaźnie nastawionych do siebie ludzi, którzy dbają o dobre relacje, atmosferę w pracy i po niej.