projektpraca.eu

Projektant/asystent projektanta branży drogowej

Biuro Projektowe
  • Dodano: 02 grudnia 2020
  • Ważna do: 31 stycznia 2021

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- opracowywanie kompleksowej dokumentacji projektowej w zakresie dróg,
- koordynacja projektów branżowych,

Oferujemy:

- wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia (2500 - 5000 zł netto),

- bezstresową, miłą atmosferę pracy w młodym zespole,

Wymagania

- doświadczenie w projektowaniu w specjalności drogowej,
- ukończone studia magisterskie w specjalności z zakresu inżynierii lądowej,
- uprawnienia do projektowania bez ograniczeń - dot. projektanta,
- dobra znajomość programu AutoCad, Ms Office (Word, Excel),
- prawo jazdy kategorii B ? wymóg niekonieczny,
- umiejętność pracy zespołowej.

CV prosimy wysyłać na mail.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy
dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z
dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).