Projekt \"START\" dla młodych osób bez doświadczenia 2000 netto mc

P. BIURO
  • Dodano: 13 czerwca 2018
  • Ważna do: 30 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

Jedna z największych firm marketingowych w Polsce w związku z nieustannym rozwojem i poszerzeniem oferty zatrudni 5 osób do projektu \"START\"\r\nW przeciwieństwie do innych pracodawców nie szukamy idealnych kandydatów - dla Nas każdy jest NIEPOWTARZALNY. \r\n\r\nSzukamy osób kreatywnych, komunikatywnych, dyspozycyjnych od zaraz.\r\nLiczy się dla nas GOTOWOŚĆ DO PRACY !\r\n\r\nTO NIE JEST CALL CENTER !!\r\n

Wymagania

Gwarantujemy:\r\n\r\n- Doskonałą atmosferę \r\n- Stałe zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku\r\n- Atrakcyjne wynagrodzenie (PODSTAWA + PREMIE = 2000 - 4000 netto/ mc)\r\n- Umowę z ubezpieczeniem \r\n- Szkolenia prowadzone przez PROFESJONALNYCH TRENERÓW\r\n- Możliwość rozwoju\r\n- Dla najlepszych - nagrody oraz ciekawe wyjazdy\r\n- Motywacyjną ścieżkę awansu\r\n\r\nOczekujemy:\r\n\r\n- Chęci do podjęcia długotrwałej współpracy\r\n- Komunikatywności i zaangażowania\r\n- Dyspozycyjności \r\n- Silnej motywacji do pracy\r\n- Dobrej organizacji pracy\r\n\r\nJeżeli nie boisz się wyzwań, zależy Ci na rozwoju, miłej atmosferze, a przy okazji chcesz zarobić konkretne pieniądze ? NIE SZUKAJ DALEJ ! TRAFIŁEŚ IDEALNIE!\r\n