projektpraca.eu

Project Manager

Angloville Sp. z o.o. sp. k.
  • Dodano: 07 maja 2021
  • Ważna do: 21 maja 2021

Opis stanowiska pracy

Project Manager w Angloville

Poszukujemy entuzjastycznej, niesamowicie AMBITNEJ, chcącej się rozwijać osoby, która dołączy do międzynarodowego, globalnie myślącego zespołu Angloville.

Angloville - to jedna z najbardziej innowacyjnych firm edukacyjnych w Europie z kieleckimi korzeniami. Firma obecna na 5 rynkach europejskich, stale współpracująca z największymi globalnymi markami w obszarze szkoleń językowych kluczowych pracowników.
Na każdym z obecnych rynków, Angloville tworzy ?wioski językowe?, do których zaprasza native speakerów języka angielskiego z całego świata, pod okiem, których klienci Angloville przełamują bariery w mówieniu po angielsku. Co roku odwiedza nas ponad 8 000 uczestników, a dzięki naszym narzędziom on-line umożliwiamy klientom z całego świata ciągłe pogłębianie swoich kompetencji językowych.

Zakres obowiązków na stanowisku:

- Tworzenie, zarządzanie i rozwój własnego projektu w obrębie HR i rekrutacji

- Sprzedaż rozwiązań HR dla klientów B2B w Polsce (docelowo również za granicą)

- Aktywne pozyskiwanie klientów B2B

- Kompleksową obsługę klientów w zakresie oferowanych usług

- Realizację indywidualnych planów sprzedaży

- Budowanie długotrwałych relacji z klientami i partnerami

Wymagania:

- Umiejętność tworzenia i zarządzania projektami

- Wzorowe zdolności organizacyjne

- Umiejętności sprzedażowe

- Duża zdolność adaptacji do nowych warunków

- Chęć wzięcia odpowiedzialności

- Gotowość na duże wyzwania

- Gotowość do podróży (jeśli będzie to wymagane)

- Płynny angielski

- Wykształcenie wyższe lub wyższe niepełne

Dodatkowe atuty:

- Doświadczenie w turystyce lub HR / rekrutacji

- Doświadczenia w nawiązywaniu i budowaniu relacji z klientem

W zamian oferujemy:

- Pracę w działającej międzynarodowo, polskiej firmie, jednej z najszybciej rozwijających się firm edukacyjnych w Europie.

- Pracę w międzynarodowym środowisku

- Możliwości międzynarodowego rozwoju

- Możliwość darmowej poprawy języka angielskiego w środowisku native speakerów.

- Pracę w innowacyjnej organizacji nastawionej na rozwój i partnerstwo w biznesie.

- Zniżki na usługi platformy językowej

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia + Umowa o Pracę

Praca na pełny etat / część etatu w biurze przy ul. Leonarda w Kielcach.

Jeśli jesteś pewny/(a), że to wyzwanie właśnie dla Ciebie, wyślij swoje CV na rekrutacja@angloville.com i umotywuj dlaczego chciał(a)byś dołączyć do zespołu Angloville i jakie doświadczenie jesteś w stanie do niego wnieść.