projektpraca.eu

Programista

APR System
  • Dodano: 20 lutego 2019
  • Ważna do: 20 marca 2019

Opis stanowiska pracy

OFERUJEMY

  • Umowę o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Ciekawą prace w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Narzędzia niezbędne do pracy

OBOWIĄZKI

  • Tworzenie wyspecjalizowanego oprogramowania
  • Utrzymanie, dostosowanie oraz weryfikacja systemów informatycznych w celu utrzymania ich działania na poziomie zgodnym ze specyfikacją
  • Udział w realizacji nowych projektów
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Współpraca z kierownikami projektów, programistami, analitykiem

Wymagania

  • preferowana znajomość C#, lub innych języków obiektowych
  • Wykształcenie wyższe - kierunki ścisłe (także studenci ostatnich lat studiów)
  • Samodzielność w działaniu
  • Cierpliwość i dokładność
  • Umiejętność pracy według procedur