projektpraca.eu

Programista / Webmaster

RR Customs
  • Dodano: 14 lutego 2019
  • Ważna do: 31 marca 2019

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy programisty / webmastera

Miejsce pracy: Kielce, ul. Ściegiennego

Wymiar godzin: pełen etat

 Co oferujemy?

  •  Atrakcyjne zarobki  - 5000 zł brutto
  •  Pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie
  •  Umowę o pracę
  •  Swobodną atmosferę
  •  Nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego

Gorąco zachęcamy do aplikacji osobiście w siedzibie firmy na ulicy Ściegiennego 274

Wymagania

  •  Język angielski na poziomie B2/C1
  •  Mile widziany język Niemiecki lub Francuski
  •  Bardzo dobra znajomość Wordpressa, mile widziana znajomość Prestashop
  •  Co najmniej dobra znajomość HTML5, PHP, CSS3, MySQL
  •  Co najmniej rok doświadczenia w branży lub portfolio z ukończonymi projektami