projektpraca.eu

Programista stron www/ web developer Niemcy

PIR group
  • Dodano: 12 listopada 2019
  • Ważna do: 12 grudnia 2019

Opis stanowiska pracy

Dla Niemieckiej firmy szukamy Front i Back End web develeperów/ programistów

  • Znajomość HTML / CSS / JS  /
  • Znajomość  standardów W3C
  • Dostosowywanie do? Znajomość HTML / CSS / JS  /
  • Dostosowywanie do różnych przeglądarek (jak np. Safari)
  • PHP / MySQL

-  podstawowa znajomość programowania obiektowego

- Zrozumienie lub doświadczenie z frameworkami MVC

  • Podstawowa znajomość Unix do prostych zadań, takich jak przesyłanie plików, aktualizacje narzędzi CLI itp.
  • znajomość języka angielskiego (j. niemiecki nie jest wymagany, ale mile widziany)

Mile widziane:

  • znajomość TYPO3 (Extbase i Fluid)
  • projektowanie z Adobe Creative Cloud (Adobe XD)
  • Konfiguracja serwera

Wymagania

Niemcy Munster (na początku w biurze, później do ustalenia zdalnie

W zależności od doświadczenia i znajomości stacku na okres próbny 2500-3500 brutto Euro uop niemiecki lub b2b. Później stawka do ustalenia. Pomoc w znalezieniu mieszkania. Umowa z niemieckim pracodawcą.