projektpraca.eu

Programista PHP

Agencja Interkatywna Dimax
  • Dodano: 09 września 2021
  • Ważna do: 30 października 2021

Opis stanowiska pracy

Agencja Interaktywna Dimax Design oferuje stałą pracę na stanowisku "Programista PHP".

Wymagania

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka PHP, obiektowości
  • znajomość bazy danych MySQL , PostgreSQL
  • znajomość frameworka Laravel
  • znajomość JavaScript, jQuery
  • znajomość HTML, CSS
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • minimum 2 lata doświadczenia

Mile widziane:

  • doświadczenie pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność organizacji czasu pracy
  • gotowość do samokształcenia się
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznym, dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów
  • pracę przy nowatorskich i ambitnych projektach
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niekorporacyjną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres kontakt@dimax.pl z tytułem ?programista PHP?. W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz.883)