projektpraca.eu

Programista PHP/Specjal. do obsł. Microsoft Excel

PCWO
  • Dodano: 05 lipca 2018
  • Ważna do: 20 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

Firma finansowo-prawna poszukuje pracownika na stanowisko: Programista PHP/Informatyk/ Specjalista do obsługi programu Microsoft Excel Zakres obowiązków: ? projektowanie, implementacja i wdrażanie aplikacji webowych ? testowanie rozwiązań oraz dbałość o najwyższą jakość kodu ? tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania

Oczekujemy: ? biegłej znajomości programu Microsoft Excel ? bardzo dobra znajomość PHP 7 i programowania obiektowego ? znajomość przynajmniej jednego frameworku: Symfony, Zend ? dobra znajomość języków HTML5, CSS3, JavaScript ? znajomość technologii Web Services: SOAP, REST ? doświadczenie w pracy z bazami danych PostgreSQL, MySQL, MS SQL ? znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej Mile widziane: ? znajomość systemów kontroli wersji: SVN, GIT ? znajomość systemu LINUX i konfiguracji usług (Apache, PHP, MySQL, itp.) ? znajomość współczesnych frameworków JavaScript ? umiejętności pisania responsywnych interfejsów użytkownika Oferujemy: ? stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ? prywatną opiekę medyczną oraz pakiet ubezpieczeń ? współpracę z firmą oferującą sprawdzone i nowoczesne produkty, z pomysłem na przyszłość ? życzliwy i profesjonalny zespół współpracowników Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub przesłanie CV na adres mailowy. Prosimy o podanie nazwy stanowiska w tytule wiadomości. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: " Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu oraz załączonych plikach (CV lub list motywacyjny), a także we wszystkich zgromadzonych materiałach pozyskanych w toku rekrutacji, dla potrzeb obecnych i kolejnych procesów rekrutacyjnych." Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami