Programista - operator na wycinarkę laserową CNC w technologii Fiber

Firma z Kielc
  • Dodano: 22 października 2020
  • Ważna do: 30 października 2020

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Kielce

Do zadań kandydata należeć będzie:
- opracowywanie technologii wycinania
- pisanie programów na wycinarkę laserową
- obsługa wycinarki
- kontrola i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu cięcia  wyliczanie czasów produkcji
- gospodarowanie magazynem blach oraz odpadami

Wymagania

Wymagania
- wykształcenie techniczne (wyższe)
- znajomość rysunku technicznego
- znajomość środowiska oprogramowania CAD/CAM
- umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- kreatywność, sumienność, zaangażowanie
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole Oferujemy
- stałą pracę w stabilnej firmie
- rozwój poprzez szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne)
- praca w zespole
- kontakt z najnowszymi technologiami
- wynagrodzenie podstawowe + premia uznaniowa