projektpraca.eu

Programista obrabiarek CNC

Firma z Kielc
  • Dodano: 22 października 2020
  • Ważna do: 30 października 2020

Opis stanowiska pracy

Firma w Kielcach przyjmie
Miejsce pracy: Kielce

Do zadań kandydata należeć będzie:
- opracowywanie technologii obróbki detalu
- pisanie programów poprzez wspomaganie CAM (SolidCam)
- pisanie programów z pulpitu maszyny (Heidenhain, Fanuc, Sinumeric)
- obsługa maszyn CNC
- dobór narzędzi skrawających oraz optymalizacja parametrów skrawania
- kontrola i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu kontrola zgodności wykonanych detali z dokumentacją
- wyliczanie czasów produkcji i ich optymalizacja
- komunikacja z operatorami maszyn oraz pozostałymi współpracującymi działami

Wymagania

Wymagania
- wykształcenie techniczne (wyższe)
- dobra znajomość rysunku technicznego
- doświadczenie w programowaniu maszyn CNC
- znajomość środowiska oprogramowania CAD/CAM mile widziana znajomość Solid Works /SolidCam
- umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- kreatywność, sumienność, zaangażowanie
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Oferujemy
- stałą pracę w stabilnej firmie
- rozwój poprzez szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne)
- praca w doświadczonym zespole
- kontakt z nowatorskimi technologiami obróbki
- wynagrodzenie podstawowe + premia uznaniowa