projektpraca.eu

Programista obrabiarek CNC

Firma z Kielc
  • Dodano: 20 października 2020
  • Ważna do: 30 października 2020

Opis stanowiska pracy

Do zadań kandydata należeć będzie:

  • opracowywanie technologii obróbki detalu
  • pisanie programów poprzez wspomaganie CAM (SolidCam)
  • pisanie programów z pulpitu maszyny (Heidenhain, Fanuc, Sinumeric)
  • obsługa maszyn CNC
  • dobór narzędzi skrawających oraz optymalizacja parametrów skrawania
  • kontrola i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu
  • kontrola zgodności wykonanych detali z dokumentacją
  • wyliczanie czasów produkcji i ich optymalizacja
  • komunikacja z operatorami maszyn oraz pozostałymi współpracującymi działami

Oferujemy

  • stałą pracę w stabilnej firmie
  • rozwój poprzez szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne)
  • praca w doświadczonym zespole
  • kontakt z nowatorskimi technologiami obróbki
  • wynagrodzenie podstawowe + premia uznaniowa

Proszę o przesyłanie CV na adres e-mail: biuro@westech.pl

Wymagania

Wymagania

  • wykształcenie techniczne (wyższe)
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie w programowaniu maszyn CNC
  • znajomość środowiska oprogramowania CAD/CAM mile widziana znajomość Solid Works / SolidCam
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • kreatywność, sumienność, zaangażowanie
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole