projektpraca.eu

Programista JavaScript/HTML5

Grupa MAC S.A.
  • Dodano: 21 maja 2019
  • Ważna do: 27 maja 2019

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i implementacja desktopowych aplikacji multimedialnych w technologii JavaScript/HTML5
  • projektowanie i implementacja aplikacji webowych w technologii JavaScript/HTML5

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość pracy zdalnej
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz pakiet ubezpieczeń na preferencyjnych warunkach
  • współpracę z firmą oferującą sprawdzone i nowoczesne produkty, z pomysłem na przyszłość
  • dofinansowanie do prywatnego przedszkola dla dzieci pracowników

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania cv na adres rekrutacja@mac.pl (temat: JS/PP/05/19)

Wymagania

Oczekujemy:

  • dobrej znajomości technologii HTML 5
  • dobrej znajomości technologii JavaScript/ES6
  • dobrej znajomości technologii CSS/SASS
  • znajomości technologii GIT/SVN

Mile widziane:

  • znajomość Vue.js 2
  • Znajomość AngularJS
  • Znajomość Node.js
  • Znajomość Electron
  • Znajomość Webpack
  • Znajomość Gulp