projektpraca.eu

Programista JavaScript/HTML5

Grupa MAC S.A.
  • Dodano: 17 kwietnia 2019
  • Ważna do: 23 kwietnia 2019

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i implementacja desktopowych aplikacji multimedialnych w technologii JavaScript/HTML5
  • projektowanie i implementacja aplikacji webowych w technologii JavaScript/HTML5

Oferujemy:

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz pakiet ubezpieczeń na preferencyjnych warunkach
  • współpracę z firmą oferującą sprawdzone i nowoczesne produkty, z pomysłem na przyszłość
  • dofinansowanie do prywatnego przedszkola dla dzieci pracowników
  • życzliwy i profesjonalny zespół współpracowników

Wymagania

Oczekujemy:

  • dobrej znajomości technologii HTML 5
  • dobrej znajomości technologii JavaScript/ES6
  • dobrej znajomości technologii CSS/SASS
  • znajomości technologii GIT/SVN

Mile widziane:

  • znajomość Vue.js 2
  • znajomość AngularJS
  • znajomość Node.js
  • znajomość Electron
  • znajomość Webpack
  • znajomość Gulp

Zapraszamy do wysyłania cv (temat: JS/PP/04/19)