projektpraca.eu

Programista ASP.NET

APR SYSTEM
  • Dodano: 01 października 2021
  • Ważna do: 30 listopada 2021

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Rozwój oprogramowania dla uczelni wyższych oraz innych klientów biznesowych

  • Czynny udział w całym procesie tworzenia oprogramowania

  • Analiza istniejących i przyszłych wymagań funkcjonalnych

  • Mentoring i wsparcie mniej doświadczonych członków zespołu

  • Tworzenie technicznej oraz projektowej dokumentacji w ramach działu rozwoju oprogramowania

Oferujemy:

  • Gruntowne szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne) podnoszące Twoje kwalifikacje

  • Pracę w młodym dynamicznym zespole

  • Umowę o pracę

  • Multisport i inne benefity :)

Wymagania

  • Umiejętność programowania z wykorzystaniem technologii ASP.NET, CSS, Javascript w środowisku MS Visual Studio.

  • Umiejętność projektowania i budowania ergonomicznych oraz efektownych interfejsów użytkownika z zastosowaniem narzędzi graficznych oraz w oparciu o CSS i Javascript.

  • Doświadczenia w projektowaniu rozwiązań IT (funkcjonalne oraz technologiczne)

  • Otwarty analityczny umysł i twórcze podejście do problemu

  • Dokładność i dynamizm w działaniu