projektpraca.eu

Pracuj z Orange. Prosty Projekt - Wysokie Stawki

Autoryzowany Partner Orange
  • Dodano: 10 sierpnia 2018
  • Ważna do: 30 września 2018

Opis stanowiska pracy

Orange Polska Niepowtarzalne miejsce łączące pracę z dobrą zabawą i możliwościami rozwoju zawodowego. Dzięki temu praca, w naszym zespole jest przyjemnością, a nie obowiązkiem. Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone. Szukamy uśmiechniętych i pełnych energii ludzi, którzy chcą pracować i rozwijać swoje umiejętności! Stanowisko : Pracownik ds. obsługi klienta ORANGE Jeżeli jesteś pozytywnie nastawiony do otoczenia i szukasz czegoś więcej niż pracy, zapoznaj się z naszą ofertą. Zadania na stanowisku: - kontakt z obecnymi klientami firmy - aktualizacja usług/rabatowanie usług - dbanie o pozytywny wizerunek firmy - raportowanie Oczekujemy: - pozytywnego nastawienia - chęci do pracy - zaangażowania i kreatywności - komunikatywności O resztę zadbamy My!

Wymagania

Oferujemy: - możliwość szybkiego rozwoju i awansu w strukturach firmy - wypłaty tygodniowe i miesięczne (sam wybierasz) - gwarantowaną podstawa 1800 netto+premie (realnie 250 - pokaż numer telefonu - 0 zł) - profesjonalne szkolenie wdrożeniowe - codzienne szkolenia podnoszące Twoje kwalifikacje - pracę w świetnym zespole - liczne konkursy z nagrodami (imprezy integracyjne, telefony komórkowe, wyjścia do kina, paintball, ogniska i wiele innych). - strefę relaxu wyposażoną w: Xbox"a - firmową kuchnie z pełnym wyposażeniem i najlepszą kawą w mieście - kartę z dodatkowymi benefitami i rabatami na terenie Kielc - klimatyzowane biuro w centrum Kielc TO NIE JEST CALL CENTER! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! APLIKUJ!