projektpraca.eu

Pracowników ogólnobudowlanych

Zakład Gospodarki Komunalnej  w Morawicy sp z o.o.
  • Dodano: 15 września 2020
  • Ważna do: 25 września 2020

Opis stanowiska pracy

Zatrudni

zarówno osoby z doświadczeniem oraz osoby do przyuczenia zawodu

Opis stanowiska:

Praca w zakresie  budownictwa kubaturowego  i prac melioracyjnych

Oferujemy:

Stałą pracę w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę, normowany czas pracy Możliwość rozwoju zawodowego Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia finansowane lub współfinasowane przez pracodawcę Możliwość awansu zawodowego Grupowe ubezpieczenie Praca na terenie Gminy Morawica bez wyjazdów służbowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz adnotacją:

?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez (nazwa firmy) w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.?

 na adres:

- e-mail: biuro@zgkmorawica.pl  w temacie wiadomości "pracownik ogólnobudowlany"

lub

-pocztą  z dopiskiem na kopercie ?pracownik ogólnobudowlany? na adres:

 ZGK w Morawicy sp z o.o.

  1. Kielecka 9

26-026 Morawica

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

doświadczenie zawodowe w branży budowlanej mile widziane braku ograniczeń zdrowotnych do pracy fizycznej gotowości do pracy zmianowej prawa jazdy kat. B

Mile widziane:

wykształcenie zawodowe, preferowany kierunek: budownictwo ogólne