projektpraca.eu

Pracownik z orzeczeniem. Praca przy opakowaniach

BizWork
  • Dodano: 09 grudnia 2019
  • Ważna do: 09 stycznia 2020

Opis stanowiska pracy

Poszukuje osób na stanowisko:
Pracownik produkcyjny

Obowiązki pracownika:
- praca przy produkcji opakowań tekturowych
- składanie oraz klejenie opakowań,

- inne prace porządkowe
- praca na 2 zmiany: 6-14, 14-22 ( odpowiednio 6-13,14-21)

Wymagania

 zdolności manualne, dokładność
- chęć do pracy, dyspozycyjność, uczciwość
orzeczenie o st. niepełnosprawności ( warunek konieczny)
dodatkowym atutem będzie status osoby bezrobotnej

Cv proszę wysyłać na email

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BizWork z siedzibą w Zagnańska 151, Kielce, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do procesu rekrutacji. Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich dokumentów aplikacyjnych w przyszłych procesach rekrutacyjnych