projektpraca.eu

Pracownik w sekcji zamówień publicznych

WSS im. św. Rafała w Czerwonej Górze
  • Dodano: 01 grudnia 2020
  • Ważna do: 14 grudnia 2020

Opis stanowiska pracy

Umowa o pracę - wymiar etatu 1/1, liczba stanowisk pracy:2

Wymagania

doświadczenie w pracy w zamówieniach publicznych ( w Szpitalu będzie dodatkowym atutem), bardzo dobra znajomość ustawy prawo zamówień publicznych i przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, znajomość pakietu Microsoft Office i obsługi komputera.

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji - do pobrania na stronie www.czerwonagora.pl - oferty pracy. W przypadku braku klauzuli nie będziemy mogli rozpatrzyć aplikacji. Oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane. Zastrzega się możliwość kontaktu z wybranymi osobami. Kandydatki/ kandydaci spełniający wymogi formalne określone w ogłoszeniu zostaną powiadomieni telefonicznie o zakwalifikowaniu się do kolejnego etapu postępowania rekrutacyjnego. Oferty odrzucone zostaną zniszczone. Dokumenty przesłane w procesie rekrutacji nie podlegają zwrotowi.

Miejsce składania dokumentów: WSS im. św. Rafała w Czerwonej Górze

ul. Czerwona Góra 10, 26-060 Chęciny lub pocztą elektroniczną na adres: k.resztak@czerwonagora.pl

Dodatkowych informacji udziela Sekcja ds. Osobowych pod numerem telefonu: (041) 346-55-45 w. 123, w. 230