projektpraca.eu

Pracownik w laboratorium budowlanym

BETARD SP .z o.o.
  • Dodano: 29 marca 2023
  • Ważna do: 12 kwietnia 2023

Opis stanowiska pracy

Firma produkująca elementy prefabrykowane zatrudni osoby na stanowisko:

Praca stała w zakładzie produkcyjnym w Kielcach w systemie dwuzmianowym.

 Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie badań mieszanki betonowej oraz pobieranie próbek do badań trwałościowych.
  • Wykonywanie podstawowych badań dojrzałego betonu, kruszyw i innych surowców
  • Prowadzenie dokumentacji z wynikami.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.
  • Wdrożenie w prowadzoną Zakładową Kontrolę Produkcji, wyjaśnienie procedur i technik badań krok po kroku.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Możliwość uzyskania niezbędnych szkoleń i uprawnień.

 Benefity:

  • Karta Multi Sport.
  • Ubezpieczenie na życie.

Wymagania

  • Wykonywanie podstawowych badań dojrzałego betonu, kruszyw i innych surowców.