projektpraca.eu

Pracownik utrzymania ruchu

MB Recycling
  • Dodano: 14 czerwca 2019
  • Ważna do: 14 lipca 2019

Opis stanowiska pracy

- znajomość budowy maszyn i urządzeń

- wiedza i praktyka w zakresie naprawy maszyn, urządzeń i pojazdów

- umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

- uprawnienia SEP do1kV

- spawanie MIG, TIG, MMA

- zapewnienia ciągłości produkcji na wszystkich zakładach (Piekoszów, Micigózd, Bogumiłów)

- dyspozycyjność (praca bez sztywnych ram czasowych, również weekendy w przypadku awarii)

- pomysłowość i inicjatywa

- sumienność i dokładność)

Wymagania

Mile widziane:

- znajomość urządzeń do recyclingu

Oferujemy:

- umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- stabilne zatrudnienie.

Administratorem danych osobowych jest MB Recycling Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k. z siedzibą w Kielcach, ul. Głowackiego 4a/15, 25-368 Kielce. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r (RODO).

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez MB Recycling sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k., z siedzibą w Kielcach na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji".

Jeśli wyraża Pan/Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacji na potrzeby przyszłych rekrutacji, również proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez MB Recycling sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k. z siedzibą przy ul. Głowackiego 4a/15, 25-368 Kielce, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska."