projektpraca.eu

Pracownik usług porządkowo-czystościowych

HR for Business Sp. z o.o.
  • Dodano: 23 czerwca 2020
  • Ważna do: 15 sierpnia 2020

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: TEREN WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO

Zadania/Czynności:

  • wycieranie półek na hali sprzedażowej
  • sprzątanie terenu przy sklepie
  • mycie i dezynfekcja wózków zakupowych

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • praca od poniedziałku do piątku
  • w godzinach 4:00 ? 12:00 / 6:00 ? 14:00 / 22:00 ? 6:00

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku  pod nr tel. 510 013 504 ,  po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego  oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.
Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.

Wymagania

Wymagania:

  • prawo jazdy kat ?B?
  • dyspozycyjność
  • sumienność