projektpraca.eu

Pracownik transportu wewnętrznego

HR for Business Sp. z o.o.,
  • Dodano: 28 lipca 2021
  • Ważna do: 13 sierpnia 2021

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy osób do pracy przy usługach porządkowo-czystościowych  w Szpitalu w Czerwonej Górze.

Zakres zadań na stanowisku Pracownika Transportu:

  • transport materiałów, środków czystości z magazynu na oddziały
  • transport odpadów medycznych
  • transport odpadów komunalnych
  • transport sprzętu, łóżek itp.

Proponujemy:

  • umowę o pracę na 1 etat
  • wynagrodzenie wypłacane do 10 dnia każdego miesiąca
  • system pracy w godzinach 6:00 - 14:00 / 10:00 ? 18:00
  • możliwość zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej i korzystanie z Funduszu dla Osób z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności

Zagwarantujemy Ci wszelkie narzędzia i środki ostrożności, zapewniające Ci pracę w bezpiecznych dla zdrowia warunkach.

Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny w godz. 8-16 pod nr tel. 510 013 504, 510 014 930, po godzinie 16.00 również kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.

Wymagania

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • szczepienia p/WZW typu B
  • odpowiedzialność