projektpraca.eu

Pracownik Sekcji Organizacyjnej

WSS im. Św. Rafała w Czerwonej Górze
  • Dodano: 12 stycznia 2022
  • Ważna do: 28 stycznia 2022

Opis stanowiska pracy

Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Św. Rafała w Czerwonej Górze ogłasza nabór na stanowisko Pracownika do Sekcji Organizacyjnej.

Przykładowe zadania:

  • sporządzanie projektów pism,
  • opracowanie projektów umów,
  • sporządzanie aneksów do zawartych umów,
  • opracowanie cennika usług na świadczenia zdrowotne,
  • przygotowanie harmonogramów konsultacji,
  • bieżąca obsługa administracyjna komórki.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę ? wymiar etatu: cały etat, liczba stanowisk pracy:1

Miejsce wykonywania pracy: Sekcja Organizacyjna WSS im. św. Rafała w Czerwonej Górze, ul. Czerwona Góra 10, 26-060 Chęciny.

Miejsce składania dokumentów: Dział Kadr Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała Czerwona Góra 10, 26-060 Chęciny lub pocztą elektroniczną na adres: k.resztak@czerwonagora.pl

Wymagania

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość pakietu MS Office (word i excel w stopniu minimum dobrym),
  • umiejętności przeprowadzania analiz, syntezy i formułowania wniosków,
  • umiejętności edycji dokumentów, sporządzanie pism,
  • prawidłowe i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań, dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • terminowość, rzetelność i dokładność w zakresie powierzonych zadań,
  • chęć stałego podnoszenia kwalifikacji.

Dodatkowe umiejętności: znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • CV i list motywacyjny,
  • Klauzula informacyjna dotycząca rekrutacji w systemie internetowym wg załączonego wzoru na stronie internetowej Szpitala www.czerwonagora.pl w zakładce Praca,
  • Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i uprawnienia.

Inne informacje :

  • Prosimy o dołączenie załączonej klauzuli informacyjnej dotyczącej rekrutacji. W przypadku braku powyższej klauzuli nie będziemy mogli rozpatrzyć Pani/Pana aplikacji, a dokumenty aplikacyjne zostaną zniszczone. Dokumenty przesłane w procesie rekrutacji nie podlegają zwrotowi.
  • Oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane.
  • Zastrzega się możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.
  • Kandydatki/ kandydaci spełniający wymogi formalne określone w ogłoszeniu o zakwalifikowaniu się do kolejnego etapu postępowania rekrutacyjnego zostaną powiadomieni telefonicznie. Oferty odrzucone zostaną zniszczone.

Dodatkowych informacji udziela Sekcja ds. Osobowych pod numerem telefonu: (041) 346?55?45 w. 123, 230