projektpraca.eu

Pracownik Sekcji ds. Osobowych

WSS im. Św. Rafała w Czerwonej Górze
  • Dodano: 21 lipca 2021
  • Ważna do: 06 sierpnia 2021

Opis stanowiska pracy

Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rafała w Czerwonej Górze ogłasza nabór na Pracownika Sekcji ds. Osobowych.

Forma zatrudnienia: umowa o pracę wymiar etatu: 1/1, liczba stanowisk: 1

Miejsce wykonywania pracy:

Sekcja ds. Osobowych WSS im. Św. Rafała w Czerwonej Górze, ul. Czerwona Góra 10, 26-060 Chęciny

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie (warunek konieczny) w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok,
  • dobra, praktyczna znajomość prawa pracy oraz umiejętność rozliczania czau pracy i urlopów,
  • umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, zaangażowanie, sumienność, staranność,
  • znajomość pakietu Microsoft Office obsługi komputera oraz programu Płatnik.

Wymagane dokumenty:

  • CV i list motywacyjny,
  • Oświadczenie o wyrażaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji wg załączonego wzoru na stronie www.czerwonagora.pl w zakładce oferty pracy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i uprawnienia.

Inne informacje:

  • Prosimy o dołączenie załączonej klauzuli dotyczącej rekrutacji dostępnej na stronie internetowej Szpitala. W przypadku braku powyższej klauzuli nie będziemy mogli rozpatrzeć Pani/Pana aplikacji, a dokumenty aplikacyjne zostaną zniszczone. Dokumenty przesłane w procesie rekrutacji nie podlegają zwrotowi.
  • Oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane.
  • Zastrzega się możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.
  • Kandydatki/ kandydaci spełniający wymogi formalne określone w ogłoszeniu o zakwalifikowaniu się do kolejnego etapu postępowania rekrutacyjnego zostaną powiadomieni telefonicznie. Oferty odrzucone zostaną zniszczone.

Miejsce składania dokumentów: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze

ul. Czerwona Góra 10, 26-060 Chęciny lub pocztą elektroniczną na adres k.resztak@czerwonagora.pl.