projektpraca.eu

Pracownik recepcji

GRH Polska
  • Dodano: 29 listopada 2022
  • Ważna do: 13 grudnia 2022

Opis stanowiska pracy

Miły zapach mroźnego powietrza, spadające płatki śniegu, roześmiani ludzie zjeżdżający na nartach, a w tle ośnieżone górskie szczyty – czujesz ten klimat? GRH Polska wznawia rekrutację na sezon zimowy, sprawdź co możemy Ci zaproponować tym razem!

Miejsce pracy: Alpy

Przewidziany okres pracy: od grudnia na okres kilku miesięcy

Zakres pracy: bieżące prowadzenie recepcji w hotelu (obsługa klienta, przyjmowanie rezerwacji, ewidencja korespondencji)

Zapewniamy:

Stawkę podstawową od 11,07 euro/h (w zależności od doświadczenia) Podstawową liczbę godzin pracy tygodniowo + dodatkowo płatne nadgodziny (zgodnie z prawem francuskim) Polską umowę o pracę tymczasową i darmowe zakwaterowanie PAKIET BONUSÓW: zwrot kosztów dojazdu, premia za polecenie, bonus lojalnościowy Ekwiwalent za urlop wypoczynkowy (+10% do wynagrodzenia) Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności i kwestii transportu oraz opiekę polskiego koordynatora Niezapomnianą przygodę!

Oczekujemy:

Bardzo dobrej znajomości języka francuskiego i angielskiego Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku Pełnej dyspozycyjności na cały sezon i zaangażowania w pracy

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą – nie zwlekaj i aplikuj już teraz: https://grhpolska.com/single-offer/?id=18306&source=C608

Kontakt: +48 515 472 913

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Klauzula informacyjna dla kandydata: grhpolska.com/klauzula-informacyjna/

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.