projektpraca.eu

Pracownik recepcji

Folwark Samochodowy Sp. z o.o.
  • Dodano: 14 września 2020
  • Ważna do: 28 września 2020

Opis stanowiska pracy

Autoryzowany Dealer Suzuki, Hyundai, Mitsubishi poszukuje odpowiednich osób do działu obsługi Klienta na stanowiska - Pracownik Recepcji.

Zadania główne:

- zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji,

- przywitanie Klienta oraz pokierowanie go do odpowiedniego działu,

- obsługa centrali telefonicznej,

- telefoniczne badanie satysfakcji Klienta,

- obsługa kasy - przyjmowanie płatności gotówkowych i kartą.

Oferujemy:

- pracę w pełnym wymiarze godzin,

- stabilny poziom wynagrodzenia,

- docelowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

Wymagania

Wymagania:

- wysoka kultura osobista,

- łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność,

- pozytywne nastawienie do Klienta,

- umiejętność organizacji pracy, oraz pracy w zespole,

- znajomość obsługi pakietu MS Office, oraz urządzeń biurowych,

- prawo jazdy kategorii B