projektpraca.eu

Pracownik produkcyjny

Effect Glass
  • Dodano: 19 lutego 2021
  • Ważna do: 05 marca 2021

Opis stanowiska pracy

  • praca na liniach do produkcji szyb zespolonych,
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy, na powierzonych maszynach;
  • przestrzeganie terminów w celu zaspokojenia potrzeb klientów;
  • ścisła współpraca z zespołem produkcji oraz kadrą kierowniczą.

Oferujemy:

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie od 3700 zł brutto po okresie szkoleniowym;
  • praca od poniedziałku do piątku w systemie 3 - zmianowym (możliwość pracy w sobotę za dodatkowym wynagrodzeniem);
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • korzystne ubezpieczenie na życie;
  • dofinansowanie do kart sportowy OK System;
  • pakiet świadczeń socjalnych;
  • spotkania integracyjne dla pracowników i ich rodzin.

Pamiętaj!!!

Brak doświadczenia na tym stanowisku nie jest przeszkodą, jeśli tylko chcesz nauczymy Cię wszystkiego!

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe;
  • dyspozycyjność;
  • uprawnienia na wózki widłowe i suwnice (mile widziane);
  • doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane).