projektpraca.eu

Pracownik produkcyjny

Effect Glass
  • Dodano: 03 lipca 2020
  • Ważna do: 03 sierpnia 2020

Opis stanowiska pracy

Co będzie należało do Twoich zadań?

  • praca na liniach do produkcji szyb zespolonych,
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy, na powierzonych maszynach;
  • przestrzeganie terminów w celu zaspokojenia potrzeb klientów;
  • ścisła współpraca z zespołem produkcji oraz kadrą kierowniczą.

Wymagania

  • posiadasz wykształcenie zawodowe,
  • jesteś osobą dyspozycyjną,
  • posiadasz uprawnienia do obsługi wózków i suwnic (mile widziane).

W zamian za Twoje zaangażowanie w wykonywane zadania oferujemy:

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie od 3500 zł brutto po okresie szkoleniowym,
  • korzystne ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie do kart sportowych OK System,
  • karty, bony podarunkowe, paczki na święta,
  • imprezy integracyjne dla Pracowników i ich rodzin.

Pamiętaj!

Brak doświadczenia na tym stanowisku nie jest przeszkodą, jeśli tylko chcesz nauczymy Cię wszystkiego!