projektpraca.eu

Pracownik produkcyjny - lekka praca fizyczna

CRAFTS
  • Dodano: 21 września 2018
  • Ważna do: 28 września 2018

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia CRAFTS (nr wpisu 11153) dla swojego Klienta z branży produkcyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcyjny Miejsce pracy: Kielce Opis stanowiska: - wykonywanie prostych prac fizycznych na linii produkcyjnej, - Zapewnianie ciągłości produkcji. Oferujemy: - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę pracę (pierwszy miesiąc proponowana umowa zlecenie ? okres szkolenia wdrażającego), - pierwszy miesiąc stawkę godzinową: 16,60 brutto/h, po okresie próbnym wynagrodzenie: 2700,00 ? 2900,00 brutto miesięcznie + premie dodatkowe, - atrakcyjny pakiet socjalny (organizacja bezpłatnych dojazdów do pracy, paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci, śniadania pracownicze i napoje), - odpowiednie przygotowanie do pracy dzięki szkoleniu wdrażającemu w ramach godzin pracy, - lekką pracę fizyczną zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Zachęcamy do zgłaszania się kilku osób z tej samej lub sąsiadującej miejscowości. OSOBY ZAINTERESOWANE ZAPRASZAMY DO WYSYŁANIA CV: s.curylo@apt-crafts.pl

Wymagania

Wymagania: - gotowość do pracy w systemie III zmianowym, - dobra kondycja fizyczna, chęć do pracy i nauki, - odpowiedzialność i rzetelność.