projektpraca.eu

Pracownik produkcji

Firma z Kielc
  • Dodano: 24 czerwca 2022
  • Ważna do: 08 lipca 2022

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Kielce, ul. Olszewskiego

Stanowisko: Pracownik produkcji

Za co będziesz odpowiedzialny?

  • Dostarczanie i odbiór produktów z wyznaczonych miejsc na hali (w wózkach kołowych lub workach),
  • Rozładunek i załadunek surowca i wyrobu gotowego,
  • Ważenie, prasowanie (maszynowe), zaszywanie (workowanie) wyrobu gotowego,
  • Wspieranie pozostałych procesów produkcyjnych poprzez utrzymanie ciągłości na liniach produkcyjnych

Zapraszamy do naszego zespołu osoby:

  • Gotowe do pracy w systemie 2 zmianowym,
  • Dyspozycyjne 5 dni w tygodniu,
  • Zmotywowane do pracy fizycznej na pojedynczych stanowiskach, jak i wieloosobowych,

W zamian zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (cały etat),
  • Wynagrodzenie: 3250 - 4600zł brutto (podstawa + dodatki + premie),
  • Wdrożenie i opiekę trenera,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej i renomowanej firmie,
  • Możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych (awanse wewnętrzne, szkolenia itd.),
  • Bogaty system benefitów (bony i paczki świąteczne, dofinansowanie do: kart sportowych, ubezpieczenia grupowego, możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej, wczasy pod gruszą, dofinansowanie do szkoleń itd.)

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij nam swoje CV.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Wymagania

Pamiętaj, aby do CV dołączyć poniższy zapis:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przez wskazaną Spółkę dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.