projektpraca.eu

Pracownik Produkcji

XL-TAPE INTERNATIONAL SP. Z O.O.
  • Dodano: 08 maja 2019
  • Ważna do: 08 czerwca 2019
377
2019-05-08 2019-06-08

Opis stanowiska pracy

FIRMA "XL - TAPE- INTERNATIONAL SP. Z O.O." ZATRUDNI OSOBĘ NA STANOWISKO : PRACOWNIK PRODUKCJI

Opis stanowiska: Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych, prace manualne przy linii produkcyjnej, pakowanie oraz paletyzacja produktu gotowego, dbałość o jakość produktów zgodnie ze standardami firmy.

Wymagania

Gotowość do pracy w systemie zmianowym (pon.-pt),

Motywacja do pracy,

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy: Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

Atrakcyjne wynagrodzenie, Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

Ubezpieczenie na życie oraz prywatną opiekę medyczną, Kartę MultiSport.

Prosimy o przesyłanie CV wraz z zamieszczona klauzulą dotycząca wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Adres e-mail

kkgruszczynska@bluedolphin.pl