projektpraca.eu

Pracownik produkcji w lakierni proszkowej

EUROPAJOB
  • Dodano: 09 grudnia 2022
  • Ważna do: 23 grudnia 2022

Opis stanowiska pracy

Europajob jako agencja zatrudnienia o numerze rejestru 8455 w związku  z dynamicznym rozwojem projektu poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku

 Miejsce pracy ok Nantes , kraj Loary

Rozpoczęcie pracy od stycznia 2023

  praca przy produkcji elementów metalowych

 malowanie proszkowe element ów metalowych

 piaskowanie i mocowanie elementów metalowych

 transport elementów przeznaczonych do malowania

 pakowanie elementów

 dbanie o porządek w miejscu pracy

 Oferujemy

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

 wynagrodzenie składające się z podstawy i dodatków przelewane jednym przelewem na konto walutowe lub złotówkowe

 zwrot za badania lekarskie , amortyzację samochodu i paliwo

 bezpłatne zakwaterowanie

 stały kontakt z koordynatorem i rekruterem podczas trwania zatrudnienia

Wymagania

doświadczenie na podobnym stanowisku ( mile widziane w lakierni  proszkowej)

 umiejętność malowania proszkowego  pistoletem

 możliwość wyjazdu własnym samochodem ( prawo jazdy kat B warunek konieczny)