projektpraca.eu

Pracownik Produkcji w dziale ciast

Adecco Polska
  • Dodano: 21 września 2021
  • Ważna do: 05 października 2021

Opis stanowiska pracy

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć przede wszystkim:

- praca przy składaniu i obróbce ciast gotowych,
- prace pomocnicze.
- dbałość o należyte składowanie i przechowywanie materiałów do produkcji,
- utrzymywanie porządku na produkcji.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych wraz z orzeczeniem,
- gotowości do pracy jednozmianowej 6 - 14,
- umiejętność pracy w zespole,
- chęć do pracy,
- samodzielności.

Wybranym kandydatom oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę,
- stawka początkowa 18,30 brutto/h.,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- wynagrodzenie zawsze na czas.

Miejsce pracy: Morawica - zakład produkcyjny, branża spożywczo-piekarnicza.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami, nadesłanych ofert nie zwracamy.