Pracownik produkcji (projekt z branży modowej)- Vive Textile Recycling

VIVE Textile Recycling Sp. z o.o.
  • Dodano: 23 października 2020
  • Ważna do: 06 listopada 2020

Opis stanowiska pracy

Pracownik Produkcji

Szukasz Pracy? Świetnie!
Zatrudnimy Pracowników do Działu Produkcji.

VIVE Group działając od 28 lat, jest liderem branży recyklingu tekstyliów w Polsce i Europie. Firma stawia sobie za cel stuprocentowe wykorzystanie odzieży używanej, segregowanej każdego dnia w ilości setek ton, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych w Polsce, w pełni skomputeryzowanych linii do sortowania odzieży, umożliwiających przerób 500 ton surowca na dobę z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych.

Miejsce pracy:
? Kielce

Opis stanowiska:
? Zajmować się będziesz sortowaniem odzieży używanej lub pracami wspierającymi proces produkcji,
? Będziesz odpowiedzialny za utrzymanie ciągłości przepływu surowca do kolejnych etapów produkcji.

Zapewnimy Ci:
? stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat od pierwszego dnia pracy,
? zatrudnienie w firmie o stabilnej, ugruntowanej pozycji na rynku,
? możliwość pracy i zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie,
? możliwość zdobycia premii już po pierwszym miesiącu pracy,

? wolne weekendy,
? dodatki świąteczne,
? karty prezentowe dla dzieci na Mikołaja,
? wczasy pod gruszą,
? ubezpieczenie grupowe,
? dofinansowanie kart sportowych,
? możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych,
? wdrożenie i pełne wsparcie całego zespołu dla Twojej pracy,
? pracę w dynamicznym zespole,

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego wyjątkowego zespołu prześlij nam swoje CV.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą marką :

Pamiętaj, aby do CV dołączyć poniższy zapis:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przez wskazaną Spółkę dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia!

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:
? praca w obszarze produkcji,
? przestrzeganie odpowiednich standardów produkcji,
? gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
? mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym,
? mile widziane uprawnienia na wózek widłowy,
? mile widziana znajomość branży odzieżowej,
? silna motywacja do pracy,
? samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole,