projektpraca.eu

Pracownik produkcji, praca dla Pań

MB Recycling
  • Dodano: 13 grudnia 2019
  • Ważna do: 13 stycznia 2020

Opis stanowiska pracy

MB Recycling do grona stałych współpracowników poszukuje Pań na stanowisko: pracownika producji

Opis stanowiska:

- sortowanie tworzyw sztucznych

- dbanie o czystość na stanowisku pracy

- dokładność i uczciwość.

Oferujemy:

- umowę na pracę

- elastyczny czas pracy.

Wymagania

Administratorem Danych Osobowych jest MB Recycling sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k. z siedzibą przy ul Głowackiego 4a/15, 25-368 Kielce. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem."

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych  w mojej aplikacji przez MB Recycling sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k. z siedzibą przy ul. Głowackiego 4a/15, 25-368 Kielce na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji."

Jeśli wyraża Pani/Pan również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez MB Recycling sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k. z siedzibą przy ul. Głowackiego 4a/15, 25-368 Kielce na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska."