Pracownik produkcji - Operator linii automatycznej do spawania

FULLMET Wojciech Ciepliński
  • Dodano: 14 lutego 2022
  • Ważna do: 31 maja 2022

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do pracy w nowoczesnym zakładzie konstrukcji stalowych. Miejsce pracy Końskie, województwo Świętokrzyskie.
Poszukujemy kandydata na operatora portalu spawalniczego. Szukamy osób posiadających doświadczenie jak i takich, które chcą rozwijać się i zdobyć nowoczesny zawód.

Wymagania

Wymagania:

Umiejętność podstawowej obsługi komputera Umiejętność spawania - podstawowa -  wykonanie podstawowych spoin metodą 135/136. Mile widziani początkujący w tym zawodzie. Podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego spawalniczego Otwartość, gotowość do nauki Gotowość do pracy w systemie zmianowym Zdolności manualne Nie wymagamy doświadczenia w obsłudze linii spawalniczych - wszystkiego Cię nauczymy!

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia ?  umowa o pracę Zdrowa i przyjazna atmosfera pracy Ubezpieczenia grupowe Premie świąteczne i zadaniowe Rozwój i możliwość awansu