projektpraca.eu

Pracownik produkcji - operator/-ka wózka widłowego z UDT

VIVE Textile Recycling
  • Dodano: 03 czerwca 2024
  • Ważna do: 17 czerwca 2024

Opis stanowiska pracy

VIVE Group działając od ponad 30 lat, jest liderem branży recyklingu tekstyliów w Polsce i Europie. Firma stawia sobie za cel stuprocentowe wykorzystanie odzieży cyrkularnej, segregowanej każdego dnia w ilości setek ton, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych w Polsce, w pełni skomputeryzowanych linii do sortowania odzieży, umożliwiających przerób 500 ton surowca na dobę z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Produkcji - Operator/-ka Wózka Widłowego UDT

Miejsce pracy: Kielce ul. Olszewskiego

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Sortowanie odzieży używanej lub prace wspierające proces produkcji,

  • Utrzymanie ciągłości przepływu surowca do kolejnych etapów produkcji,

  • Przewożenie surowca wózkiem widłowym,

  • Obsługa wymaganej dokumentacji,

  • Czynne uprawnienia do obsługi wózków widłowych - UDT,

A dodatkowo cechuje Cię:

  • Odpowiedzialności i rzetelności,

  • Umiejętność pracy w zespole, oraz chcesz pracować w systemie 3 zmianowym.

Dołącz do naszego zespołu! W zamian oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat od pierwszego dnia pracy,

  • możliwość pracy i zdobycia doświadczenia,

  • dodatkową premię już po pierwszym miesiącu pracy,

  • dodatki świąteczne,

  • wczasy pod gruszą,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • dofinansowanie kart sportowych,

  • możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych,

  • wdrożenie i pełne wsparcie całego zespołu dla Twojej pracy.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego wyjątkowego zespołu prześlij nam swoje CV.

Pamiętaj, aby do CV dołączyć poniższy zapis:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przez wskazaną Spółkę dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia!