projektpraca.eu

Pracownik produkcji - Nowiny, bez doświadczenia

Randstad Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 07 października 2022
  • Ważna do: 21 października 2022

Opis stanowiska pracy

Hej mamy dla Ciebie pracę w firmie produkcyjnej zajmującej się tworzeniem opakowań.
Nie wymagamy doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy.
Wyślij sms o treści Nowiny pod nr 693 729 141. Oddzwonimy i opowiemy o szczegółach oferty.

oferujemy

  • wynagrodzenie 20-23 zł brutto za godz + premia 10% + dodatek za pracę w nocy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia
  • szkolenie przygotowujące do pracy
  • pracę w systemie zmianowym (6-14-22)
  • atrakcyjny pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, opieka medyczna)

zadania

  • obsługa maszyn do produkcji opakowań papierowych
  • proste prace produkcyjne

Wymagania

oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym
  • mile widzialne doświadczenie na podobnym stanowisku

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47