Pracownik produkcji na wytwórni konstrukcji stalowych w Kielcach

Exbud Konstrukcje Sp. z o. o.
  • Dodano: 29 kwietnia 2021
  • Ważna do: 13 maja 2021

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

-        wykształcenie minimum zawodowe (mile widziane średnie techniczne)

-        umiejętność pracy w zespole oraz dobrej organizacji pracy,

-        chęć podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

-        pozytywnego nastawienia do pracy,

-        gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym,

-        mile widziane uprawnienia spawalnicze lub UDT na suwnice,

-        umiejętność czytania rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem.

Zapewniamy:

-        umowa o pracę na pełen etat od pierwszego dnia zatrudnienia w stabilnej i rozwijającej się organizacji,

-        udział w szkoleniach i kursach zawodowych,

-        prywatną opiekę medyczną,

-        atrakcyjne wynagrodzenie,

-        dofinansowanie do posiłków przez 12 miesięcy w roku,

-        świadczenia socjalne (np. bony w okresie świątecznym),

-        praca w miłej atmosferze,

-        możliwość wyjazdu na kontrakty zagraniczne,

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego w branży.

Dla zaangażowanych i zdecydowanych osób po okresie próbnym istnieje możliwość odbycia bezpłatnych szkoleń specjalistycznych takich jak uprawnienia spawalnicze, obsługa palnika, obsługa suwnic oraz wózków UDT itp.