projektpraca.eu

Pracownik produkcji | Kielce | możliwy rozwój | benefity |

VIVE Textile Recycling Sp. z o.o.
  • Dodano: 01 lutego 2023
  • Ważna do: 15 lutego 2023

Opis stanowiska pracy

Twoja codzienna praca w VIVE Group sprawi, że recycling i możliwości ochrony środowiska będą się ciągle rozwijać i pasjonować, przy okazji wzmacniając globalną świadomość na temat ochrony środowiska. Dołączysz do zaangażowanej, uśmiechniętej grupy ludzi, którzy codziennie tworzą niezwykle ważny fundament dla całej organizacji i jej licznych przedsięwzięć. To właśnie dzięki Tobie tekstylia otrzymają drugie życie – w szafach klientów, w ponad 70 krajach na świecie, czy w postaci eko ławki w parku!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Kielce, ul. Olszewskiego 6 lub ul. Malików 147

Twoje główne zadania:

  • Utrzymanie ciągłości przepływu surowca do kolejnych etapów produkcji,

  • Sortowanie produktu według przyjętych standardów,

  • Rozładowywanie i załadunek surowca i wyrobu gotowego,

  • Dostarczenie / odbiór surowca na linii produkcyjnej,

  • Ważenie /prasowanie/ zaszywanie wyrobu gotowego,

  • Utrzymanie porządku wokół swojego stanowiska.

W zamian oferujemy:

  • Stabilne i długotrwałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat od pierwszego dnia zatrudnienia,

  • Rynkowe wynagrodzenie z przejrzystym modelem premiowania od 3850 zł brutto do 4800 zł brutto,

  • Wsparcie we wdrożeniu w pierwszych dniach pracy,

  • W perspektywie możliwość rozwoju zawodowego,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość awansów wewnętrznych,

  • Odzież roboczą.

Dodatkowe benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych,

  • Program emerytalny,

  • Program gratyfikacji finansowej za polecenie pracownika,

  • Bony i paczki świąteczne,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • Dofinansowanie do wczasów pod gruszą,

  • Karty rabatowe na wybrane stacje paliw,

  • Parking pracowniczy.

Spójrz teraz kogo konkretnie poszukujemy.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie  3 zmianowym,

  • Dyspozycyjność 8h dziennie (od poniedziałku do piątku),

  • Gotowość do pracy z odzieżą,

  • Silna motywacja do pracy,

  • Umiejętność pracy samodzielnej jak i zespołowej,

  • Dobra kondycja fizyczna,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym.

Widzisz siebie tutaj? Świetnie – aplikuj!

Odpowiadamy na wybrane aplikacje.

Pamiętaj, aby do CV dołączyć poniższy zapis:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przez wskazaną Spółkę dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.