projektpraca.eu

Pracownik produkcji (Dział Drukowania)

Kleen-Tex Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 27 września 2022
  • Ważna do: 11 października 2022

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa firma Kleen-Tex Polska Sp. z o.o. producent systemów mat wejściowych w Suchedniowie poszukuje osób do pracy na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI – DZIAŁ DRUKOWANIA

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć przede wszystkim:

  • Przygotowywanie i mieszanie farb do produkcji
  • Obsługa maszyn drukujących
  • Nadzór nad poprawnym przebiegiem procesu drukowania
  • Wprowadzanie zleceń produkcyjnych do systemu
  • Przygotowanie tkanin do procesu produkcji
  • Kontrola jakości surowców oraz gotowego wyrobu

Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę dla osób w różnym wieku i z różnym doświadczeniem
  • Przyjazną atmosferę
  • Bogate zaplecze socjalne (bufet kawowy, dofinansowanie do wypoczynku, świąteczne paczki dla dzieci, dodatkowe benefity z ZFŚS)
  • Płatną przerwę 30 minut
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na preferencyjnych warunkach
  • Profesjonalne wdrożenie i szkolenie na stanowisku pracy
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Atrakcyjne zasady premiowania

Wymagania

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe
  • Dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane)