projektpraca.eu

Pracownik produkcji - branża spożywcza

Adecco Poland
  • Dodano: 27 września 2022
  • Ważna do: 11 października 2022

Opis stanowiska pracy

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2017 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 62000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku- Pracownik Produkcji.

Oferujemy:

  • Praca od zaraz
  • Pełne wdrożenie, przez wykwalifikowanych pracowników
  • Umowa zlecenie
  • Praca od niedzieli do piątku ( niedziela 10-18, pon.- pt. 7-15, jeżeli praca w niedzielę- dzień wolny do odbioru w tygodniu)

Zadania:

  • Krojenie pieczywa
  • Pakowanie chleba
  • Przygotowywanie gotowych produktów do dostawy
  • Prace porządkowe na stanowisku pracy

Wymagania

  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Dobra organizacja pracy i systematyczność
  • Sprawność fizyczna
  • Mile widziany status ucznia lub studenta