projektpraca.eu

Pracownik piekarnii (m/k)

Trenkwalder
  • Dodano: 10 sierpnia 2022
  • Ważna do: 24 sierpnia 2022

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder & Partner poszukuje pracowników do piekarni w Kielcach (Malików) do wykonywania czynności pomocniczych, min.:
• Formowania kształtów pieczywa np. zawijanie ciabatty,
• Odbieranie blach z linii produkcyjnej,
• Jeżdżenie wózkami z pieczywem,
• Zliczanie i pakowanie produktów.

Oferujemy:
• Pracę na umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę,
• Stawkę 23,50 zł/h brutto oraz 32 zł/h brutto w niedzielę,
• Dodatek za 100% frekwencję w wysokości 300zł brutto/miesiąc,
• Dodatek mieszkaniowy dla cudzoziemców w wysokości 150 zł brutto/miesiąc,
• Kilkudniowy okres wdrożenia wraz z asystą doświadczonego pracownika.

Oczekiwania:
• Chęć do pracy fizycznej,
• Dyspozycyjność do pracy w systemie trzech zmian (6-14-22),
• Posiadanie orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., Trenkwalder Patron Sp. z o.o., Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. oraz Trenkwalder Outsourcing Poland Sp. z o.o. dla celów prowadzenia rekrutacji, w której biorę udział."

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388