projektpraca.eu

Pracownik ochrony

FFM
  • Dodano: 04 października 2022
  • Ważna do: 18 października 2022

Opis stanowiska pracy

Miejsce Pracy- Starachowice

OBOWIĄZKI:

- obsługa bramy

- kontrola dokumentów wjeżdżających samochodów , przepustek oraz gości

- obchody po terenie chronionym

- dozór obiektu

Wymagania

WYMAGANIA:

- wysoka kultura osobista

- mile widziane doświadczanie ale nie wymagane

- odpowiedzialność, sumienność, uczciwość, punktualność

- mile widziana podstawa obsługi komputera

- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

- status osoby biernej zawodowo oraz w wieku aktywności zawodowej

OFERUJEMY:

umowa o pracę

- ochrona całodobowa w godz. 8-20 oraz 20-8

- Wsparcie trenera pracy

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres kielce@ffm.pl bądź za pośrednictwem portalu.

Zapraszamy do kontaktu:

534 036 447

739 976 571

kielce@ffm.pl

*Oferta w ramach programu zatrudnieniowego współfinansowanego ze źródeł

Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych