projektpraca.eu

Pracownik ochrony

MUSI Sp. z o.o.
  • Dodano: 06 maja 2022
  • Ważna do: 20 maja 2022

Opis stanowiska pracy

Firma MUSI Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK OCHRONY

Miejsce pracy: Jędrzejów

WYMAGANIA:

- niekaralność warunek konieczny

- orzeczenie o niepełnosprawności warunek konieczny

- gotowości do pracy zmianowej

- umiejętności pracy w grupie

- zdolności podejmowania decyzji w sytuacjach kryzysowych

- sprawności w ustalaniu priorytetów przy wykonywaniu złożonych zadań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- zapewnienie bezpieczeństwa

- przestrzeganie wewnętrznych przepisów i procedur dotyczących bezpieczeństwa

- obsługa gości placówki (prowadzenie książki wejść i wyjść)

- dbanie o wysoką jakość usług zgodnie z procedurami ochrony i pozytywny wizerunek firmy

OFERUJEMY:

- dobór obiektu do możliwości oraz predyspozycji pracownika

- bezpłatne i kompletne umundurowanie

- szkolenie i wdrożenie w czynności na obiekcie

- terminową realizację świadczeń wynikających z umowy,

- możliwość dodatkowych środków na leki i rehabilitację

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 41 341 20 28, 690 308 600, 513 921 412.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszone oferty!

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MUSI Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Paderewskiego 14. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ponieważ podmioty z Grupy Kapitałowej MUSI Sp. z o.o.  posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Kapitałowej MUSI Sp. z o.o.  ? wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę MUSI Sp. z o.o.  (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania?.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.