projektpraca.eu

Pracownik ochrony

Fundacja Heros
  • Dodano: 14 maja 2021
  • Ważna do: 28 maja 2021

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros z oddziałem w Kielcach, aktywizująca osoby z niepełnosprawnością, prowadzi zapisy do nowych projektów.

W ramach projektu, prowadzimy rekrutację na stanowisko: Pracownik ochrony.

Miejsce pracy: Chęciny.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę.

Obowiązki:

  • dozór na terenie obiektu
  • kontrola ruchu samochodów
  • przestrzeganie wewnętrznych procedur

Oferowana:

  • umowa o pracę
  • system pracy 12- godzinny lub 24- godzinny od poniedziałku do niedzieli
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie

Wymagania

  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • wiek aktywności zawodowej (nie na emeryturze)
  • zamieszkiwanie woj. świętokrzyskiego
  • w momencie zapisania się do projektu pozostawanie bez pracy
  • mile widziana znajomość obsługi komputera

Jeśli poszukujesz podobnej pracy, w innej lokalizacji, zgłoś się do nas. Pomagamy w poszukiwaniu zatrudnienia - znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę pracy!

Wyślij do nas cv lub wiadomość mailową na adres: magda.fundacjaheros@gmail.com

Kontakt: 539 309 781.

Fundacja Heros ul. Wesoła 51, Kielce.