projektpraca.eu

Pracownik obróbki strumieniowo ściernej - śruciarz

Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 16 sierpnia 2022
  • Ważna do: 22 sierpnia 2022

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

Śrutowanie konstrukcji stalowych Obsługa urządzeń śrutowni ręcznej i automatycznej Wykonywanie bieżących czynności obsługowych w obszarze przygotowania powierzchni Nadzór w procesie przygotowania powierzchni pod kątem spełnienia parametrów jakości Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym  (od 6:00 do 14:00; od 14:00 do 22:00 oraz od  22:00 do 6:00)

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia uprawnień niezbędnych na stanowisku pracy

Zainteresowane osoby prosimy kontakt  telefoniczny 41/3652100 lub 41/3652107 lub 41/3652147 lub osobisty   codziennie w godzinach od 9:00 do 13:00.

  1. Skrajna 80 a, 25-650 Kielce,

Anna Gawrońska

anna.gawronska@aebi-schmidt.com

Wymagania

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie w zakresie obróbki strumieniowo ściernej Mile widziana znajomość obsługi urządzeń śrutowniczych Uprawniania UDT do prowadzenia wózków jezdniowych Umiejętność pracy w zespole Bardzo dobra organizacja pracy Chęć do uczenia się i zdobywania nowych umiejętności Osobom bez doświadczenia umożliwiamy praktyczną naukę zawodu na stanowisku śruciarza, a po spełnieniu wymagań po okresie przygotowawczym zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin