projektpraca.eu

Pracownik myjni

Folwark Samochodowy Sp. z o.o.
  • Dodano: 28 maja 2019
  • Ważna do: 14 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:

- mycie samochodów osobowych i dostawczych,

- odkurzanie i czyszczenie wnętrz samochodów,

- zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług,

- odpowiedzialność za porządek w miejscu pracy.

Oferujemy:

- wynagrodzenie adekwatne do warunków pracy,

- pracę w firmie o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku,

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków,

Wymagania

Wymagania:

- prawo jazdy kategorii B - warunek konieczny,

- sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych,

- dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,

- umiejętność pracy pod presją czasu,

- punktualność.

Prosimy o przesłanie CV z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przez mnie danych osobowych przez Folwark Samochodowy Sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, tzw. RODO.